info k SPN

26. září 2013 v 19:49 |  Lovci duchů (Supernatural)
Po delší době přicházím s dalšími novinkami k již blížícímu se seriálu Supernatural kdy první díl deváté série můžete očekávat již 8 října 2013.
Tak jako první bych vám chtěla připomenout již vyšlá proma k prvnímu dílu, které jste už jistě viděli v předešlých článcích. Pokud ne můžete se na ně podívat tady a tady abyste si je připomněly.
K již blížícímu se dílu však přibývají další dvě videa, dalo by se říct promo videa, kde se sami herci zmiňují o změně datumu a dne. (Minulý rok Supernatural dávaly v pátek, nyní bude v úterý) První video je s Deanem, Samem a Crowleym a druhé s Crowleym a Castielem. Myslím že jsou to velmi podařená promíčka. Kouknout se můžte když kliknete na obrázky.
Dále nám do galerie přibily již očekávané fotky k prvnímu dílu 9 série, které nám malinko nastíní děj. A můžeme v něm očekávat jednu oblíbenou postavu, která se vrátí (spoiler) kdo se chce na tyto fotky podívat klikněte na obrázek.
Dále nám přibyli promo fotky k deváté sérii na ty můžete kouknout tady (a musím uznat, že jsou opravdu vynikající)
A jako poslední novinku, tu máme, Dalas Con na kterém se zůčasnily Jared a Jensen a přináším prozatím pár fotek z panelu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama